Bugün: 18 Nisan 2014 Cuma
News image News image News image News image

Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?
Ücretsiz üye olun!
   AK Parti’den Başiskele Belediye Meclis aday adayları başvuru için sıraya girdi Meclise sürpriz aday adayı Google
Salı, 22 Ekim 2013 08:34    Okunma sayısı: 2512 PDF Yazdır e-Posta

Yerel seçim startıyla birlikte belediye başkanlıklarının yanı sıra meclis üyesi aday adayları da ortaya çıkmaya başladı. Resmi başvuru hazırlığında olanların sayısı artarken, ilçede tanınmış iş adamı İsmet Şensoy’un da adaylık hazırlığında olduğu iddia edildi.

HAREKETLİ GÜNLER BAŞLIYOR

İktidar partisi AK Parti’de 30 Mart yerel seçimlerinin çok hareketli, bol aday adaylı geçeceği konusunda artık ilimizde kimsenin kuşkusu yok. İlçe belediye başkanlıklarının yanı sıra meclis üyelikleriyle ilgili de kulisler hızlı çalışıyor. Hareketli günlerin başladığı şu günlerde Başiskele Belediye Meclis üyeliği için beklenen adayların yanı sıra sürpriz isimler de kulaktan kulağa dolaşmaya başladı.

TANINMIŞ İŞ ADAMI

İddialara göre, başta Başiskele İlçesi olmak üzere kentimizin bir çok yerinde akaryakıt istasyonu bulunan İsmet Şensoy’a siyasi dostları meclis üyesi olması için baskı uyguluyormuş. Bunun üzerine dostlarından fikir alan Şensoy’un önümüzdeki günlerde karar vereceği kulağımıza gelenler arasında. Şensoy’un oğlu Kaan Şensoy bilindiği üzere CHP İzmit Belediye Başkan Aday Adayı Sefa Sirmen’in oğlu Tolga Sirmen ile de ortak. Birlikte başta inşaat olmak üzere bir çok projeye imza atan genç iş adamlarının babalarının siyasette aktif yer alması dikkat çekiyor. 2 çocuk babası, Çerkes kökenli İsmet Şensoy’un Başiskele Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olması durumunda sürpriz isim olarak değerlendirilecek.

MEVCUTLAR BAŞVURU YAPACAK

Başiskele Belediyesi’nin mevcut meclis üyeleri Osman Çağman, Mehmet Can, Zülküf Tanta ve Bahattin Buksu da önümüzdeki günlerde meclis üyeliği için adaylık başvurusu yapacak. Kısa bir süre önce HAS Parti’den AK Parti’ye geçen Buksu’nun yeniden aday olmak için İl Başkanı Mahmut Civelek’in kapısını çalacağı ve istişare yapacağı öğrenildi.

YENİ ADAYLAR

Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı Başiskele Belediye Meclisi için, aday adayı olacağını açıkladı. Sarı, dosyasını bu hafta ilçe teşkilatlarına verecek.

Öte yandan, AK Parti İl Kadın Kolları'nda yaşlı ve özürlülerden sorumlu olan başkan yardımcısı Remziye Parlak, Başiskele Belediye Meclisi Üyeliği aday adaylığını açıklayacak. İl Başkanı Mahmut Civelek ile istişare yapan Remziye Parlak, ilerleyen günlerde kesin kararını açıklayacak. Partide uzun yıllar görev yapan Parlak, evli ve 4 çocuk annesi.

Son Güncelleme ( Salı, 22 Ekim 2013 08:50 )
 

Yorumlar   

 
0 #3 karadeniz 23-10-2013 14:26
başiskele delikanlı meclis üyesi YAKIŞIRRRRR
Alıntı
 
 
0 #2 masum 23-10-2013 14:25
ismet abmize yakışır bizi iyi temsil eder
Alıntı
 
 
+3 #1 bilinmez 22-10-2013 18:01
insana layık olan,insanlara hizmet etmek ve ilahi rızayı kazanmayı istemektir,aksi taktirde insanın açgözlülüğü ve hırsı ona zamanla ruhani bir azap olacaktır kim neye niyet ederse varsın etsin
Alıntı
 

Yorum ekle


Galeriden seçtiklerimiz

Gazete Manşetleri

Köşe Kapmaca

News image
News image
News image
News image

Kapak

Hava Durumu

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam