SEBİL AVM
nahar 1
yavuz inşaat
ibrahim oglu işaat
ayka
türaş
urfa bide lahmacun
DEĞİRMEN RESTORAN

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz
alrılift asansör
hasan

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

meyrat makine

Güncel

Üzülmez, cemiyetleri de ihmal etmiyor

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hafta sonu Kartepelilerin mutlu günlerine ortak oldu.

25 Haziran 2014 Saat: 13:47
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.701 kez okunmuştur

Üzülmez, cemiyetleri de ihmal etmiyor
Üzülmez, cemiyetleri de ihmal etmiyor

Başkan Üzülmez, katıldığı cemiyetlerde evlilik yolunda olan gençlerin nişan yüzüklerini takarak “Allah Tamamına Erdirsin” dileklerinde bulundu. Bir ömür birlikteliğe evet diyen gençlerin nikah akitlerini gerçekleştiren Başkan Üzülmez, sünnet ve düğün cemiyetlerine de katıldı.

 

Başkan yeğenleri nişanlandı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in yeğeni Cihan Üzülmez, Kocaeli Büyükşehir Belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun yeğeni Esma Karaosmanoğlu ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Yuvacıklı Zeynep ve Muharrem Karaosmanoğlu çiftinin zarif kızları Esma Karaosmanoğlu ile Şefkatiyeli Vasfiye ve merhum Selahattin Üzülmez çiftinin Federal Mogul Fabrikası çalışanı çocukları Cihan Üzülmez ile nişanlandı. Kız evinde gerçekleşen nişan töreninde Esma Karaosmanoğlu ile Cihan Üzülmez’in nişan yüzüklerini Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Allah Tamamına Erdirsin” dilekleri ile taktı. Başkan Üzülmez, “Birbirinize çok yakıştınız. Allah tamamına erdirsin. Düğününüz için süreyi fazla uzatmayın” dileklerinde bulundu. Gençler nişan törenine katılan konukların tebriklerini tek tek kabul ettiler.

 

Kübra ile Ramazan evlendi

Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, bir ömür birlikteliğe evet diyen Kübra Şimşek ile Ramazan Topçu’yu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Mükerrem ve Yılmaz Şimşek çiftinin zarif kızları Kübra ile Hanife ve merhum Abdullah Topçu çiftinin yakışıklı çocukları Ramazan’ın düğün cemiyeti Suadiye Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Şimşek ve Topçu Ailelerini tebrik eden Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ve eşi Rahime Üzülmez, gençlere de bir ömür boyu mutluluk diledi.

 

Çağrıalp sünnet oldu

Kocaeli Emniyet Müdür Yardımcısı Erdoğan Taşdemir ile Dilek Taşdemir’in iki çocuğundan 8 yaşındaki evlatları Çağınalp Taşdemir erkekliğe ilk adımını attı. Çağınalp Taşdemir’in sünnet cemiyeti Sekapark Özsar Restaurant’ta gerçekleşti. Taşdemir Ailesi’nin mutluluğuna ortak olan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, aileyi tebrik ederken miniğe de geçmiş olsun dileğinde bulunup takısını taktı.

 

Cüzdanı geline verdi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Aysel Sekman ile Ahmet Fatih Has’ın nikahında şahitlik yaptı. İzmit Belediyesi eski başkan yardımcısı Ramazan Has ile Selma Has çiftinin yakışıklı çocukları Ahmet Fatih hayatını, Seyhan ve Eyüp Sekman çiftinin zarif kızları Aysel ile birleştirdi. Yunus Emre Düğün Salonu’ndaki nikahı İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan kıyarken damadın şahitliğini de Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez yaptı. Nikah aktinin gerçekleşmesi ardından Başkan Üzülmez, mutluluk dilekleri eşliğinde evlilik cüzdanını gelin hanıma verdi.

 

Protokolü buluşturan düğün

Ak Parti Ailesini bir araya getiren düğünde Ayşe ve Aziz Enes dünya evine girdi. Seher ve Muhammed Baldan çiftini kızları Ayşe ile Abiye Yılmaz ile Ali yılmaz çiftinin yakışıkları çocukları Aziz Enes’in nikahı Yuvacık Baraj altı mevkiinde bulunan Adagöl Restaurant’ta gerçekleşti. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in de şahitlik yaptığı nikahı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Ak Parti Kocaeli milletvekilleri Azize Sibel Gönül, Zeki Aygün, Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz, Ak Parti Kocaeli İL Başkanı Mahmut Civelek ve çok sayıda konuk bu mutluluğa ortak oldu.

 

Ümmühan ile Bilal evlendi

Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, bir ömür birlikteliğe evet diyen Ümmühan Yıldırım ile Bilal Süer’i mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Hediye ve Nevzat Yıldırım çiftinin zarif kızları Ümmühan Yıldırım ile Sevgi ve İlyas Süer çiftinin yakışıklı çocukları Bilal’in düğün cemiyeti Suadiye Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Yıldırım ve Süer Ailelerini tebrik eden Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, gençlere de bir ömür boyu mutluluk diledi.

 

Şaban ile Pınar nişanlandı

Kartepeli gençler Şaban Yılmaz ile Pınar Karakuş’un nişan yüzüklerini Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Allah Tamamına Erdirsin” dilekleri ile taktı. Uzunçiftlik Mahallesi sakinlerinden Sebahattin Yılmaz Fatma Yılmaz çiftinin 3 çocuğundan Jandarma Astsubay olarak çalışan Şaban Yılmaz ile aynı mahalleden Dursun Karakuş ile Sadiye Karakuş çiftinin 4 kızından Acıbadem Hastanesi’nde ebe hemşire olarak çalışan Pınar Karakuş ile nişanlandı. Uzunçiftlik Spor Tesisleri’ndeki nişana her iki ailenin dost ve akrabalarından oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Şaban ve Pınar’ın nişan yüzüklerini takan Belediye Başkanı Üzülmez, Ağustos ayında düğün yapacak gençleri tebrik etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu suyla Başiskele Sağlık Turiziminin merkezi olacak

Bu suyla Başiskele Sağlık Turiziminin merkezi olacak

 

Gazete Tutanak | Başiskele Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
POROMOSYON  TUTANAK
aile konak hastanesi
göçmen börekcisi
sönmez sigorta
özel çagdaş otomotiv