SEBİL AVM
nahar 1
yavuz inşaat
ibrahim oglu işaat
ayka
türaş
urfa bide lahmacun
DEĞİRMEN RESTORAN

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz
alrılift asansör
hasan

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

meyrat makine

Güncel

Turkcell Hızla Büyüyor

Turkcell CEOsu Süreyya Ciliv, iletişim sektöründe son iki yılda Avrupanın en hızlı gelişim gösteren markası olduklarını söyledi. Turkcellde yükselen başarı grafiğinin, geçmiş yıllarda atılan doğru a

4 Haziran 2014 Saat: 00:48
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 864 kez okunmuştur

Turkcell Hızla Büyüyor
Turkcell Hızla Büyüyor

Turkcell CEO'su Süreyya Ciliv, iletişim sektöründe son iki yılda Avrupa'nın en hızlı gelişim gösteren markası olduklarını söyledi. Turkcell'de yükselen başarı grafiğinin, geçmiş yıllarda atılan doğru adımlar vasıtasıyla sağlandığını kaydeden Ciliv, başarının vizyoner bakış açısına endeksli olduğunu ifade etti.
Balkan Rumeli Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (BALKANSİAD) Hilton Otel'de tertiplediği ''9. Sinerji Toplantıları''na katılan Süreyya Ciliv, Turkcell'in iletişim pazarındaki payını ve hedeflerini anlattı. Dünya genelinde 70 milyon aboneye hizmet sunduklarına dikkat çeken Ciliv, "Türkiye 35 milyonla en büyük pazarımız. Bunun yanı sıra Azerbaycan, Moldova, Ukrayna, Gürcistan, KKTC, Kazakistan, Almanya ve Belarus olmak üzere 9 ayrı ülkede de faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Çok zor şartlarda mücadele ediyoruz. Buna rağmen 2012 ve 2013 yıllarında Turkcell, Avrupa'nın en hızlı büyüyen telekomünikasyon grubu oldu. Bunu nasıl yaptınız diye sorarsanız, geleceğin iyi işlerine 2007, 2008, 2009'da doğru vizyon ve cesaretle yatırım yaparak ulaştık. Eğer biz 5 sene önce o yatırımları yapmasaydık; 5 sene sonra bu randımanı alamazdık. Yanlış teknolojilere yatırım yapsaydık belki de yok olurduk'' ifadelerini kullandı.
Turkcell çalışanlarının görev bilincini, futbol takımına benzeterek tarif eden Süreyya Ciliv, ''Turkcell'de bir futbol takımı gibi, herkesin bir rolü var. Kaleci, sağ açık, orta saha, sol bek, sağ açık var. Herkes görevini iyi yapacak. Biz kendi konusunda bu işi iyi yapanlardan oluşan bir takımı bir araya getirmek istiyoruz. Ama en iyisi olacak diye de ısrar etmiyoruz. İnsanları bir araya getirmekle takım olmuyorsunuz. Aynı formayı giyiyorsunuz, hepsi başka dilden konuşuyor, yine takım olmuyorsunuz. Ama biz Turkcell'de bir takımız ve düsturumuz şudur ki; biz hiçbir işi kendi başımıza yapamayız. Her bir bireyimiz de büyük kapasite sahibi. Büyük işler, takım işiyle oluyor ve biz çalışanlar bu takımın bir parçasıyız. İş ortakları, müşterilerimiz bu takımın bir parçası ve biz ne yaptıysak müşterilerimizin sayesinde yaptık. Bilhassa kurumsal müşterilerimizin işbirliği ile takım oyunumuz bizi başarıya götürdü. Dünya nereye gidiyor biz onu biliyoruz ve ona göre uzun vadeli planlar yapıyoruz. Sizin çalışanlarınızın da çocuklarınızın da bence takım odağı ile yetişmesi, çok önemli" diye konuştu.
Ciliv, son olarak en yakın rakiplerine yatırımda yüzde altmışlık fark atarak, Türkiye'yi mobil iletişimin nüfusu kapsama oranında Dünya'da ilk sıraya taşıdıklarını sözlerine ekledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu suyla Başiskele Sağlık Turiziminin merkezi olacak

Bu suyla Başiskele Sağlık Turiziminin merkezi olacak

 

Gazete Tutanak | Başiskele Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
POROMOSYON  TUTANAK
aile konak hastanesi
göçmen börekcisi
sönmez sigorta
özel çagdaş otomotiv