SEBİL AVM
nahar 1
yavuz inşaat
ibrahim oglu işaat
ayka
türaş
urfa bide lahmacun
DEĞİRMEN RESTORAN

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz
alrılift asansör
hasan

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

meyrat makine

Güncel

İDDİALIYIZ!

Gazetemiz TUTANAK, yeni sahibi deneyimli Gazeteci Murat Ulaşan’la yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz hafta gazeteyi devralan Ulaşan, “Başiskele, Kartepe, Gölcük ve İzmit ilçelerinde gündemin nabzını en iyi şekilde yoklayacağız ve iddialı

24 Haziran 2014 Saat: 11:55
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.400 kez okunmuştur

İDDİALIYIZ!
İDDİALIYIZ!

Yayın hayatına 2012 yılının Mayıs ayında başlayan gazetemiz TUTANAK, geçtiğimiz hafta Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi değişikliğine gitti. Gazetemizin kurucusu ve  Kocaeli’nin deneyimli gazetecilerinden Ebru Küçükaydın, GAZETE TUTANAK’ı yine Kocaeli’nin deneyimli gazetecilerinden, Murat Ulaşan’a devretti. Gazetemizin yönetiminde gerçekleşen bu önemli değişiklik yerel basında da hafta boyunca geniş yer bulurken, yeni yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibimiz Murat Ulaşan, GAZETE TUTANAK’ın başarılı çizgisini sürdüreceğini belirterek, “Başiskele, Kartepe, Gölcük ve İzmit ilçelerinde gündemin nabzını en iyi şekilde yoklayacağız. Kentimizin değerleriyle güçlü ve iddialı bir şekilde yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

 

“TUTANAK EMİN ELLERDE”

 

Uzun yıllar ulusal ve yerel basında çalıştıktan sonra Başiskele’de ilçemizin tek gazetesi TUTANAK’ı kuran, eski Genel Yayın Yönetmenimiz Ebru Küçükaydın, Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi’nde Yazı İşleri Müdürlüğü görevini gerçekleştiren Murat Ulaşan ile imzaladıkları devir teslim sözleşmesinin ardından, çalışma arkadaşlarıyla duygusal bir vedalaşma gerçekleştirdi. Bayrağı yakın arkadaşı ve meslektaşı Ulaşan’a teslim ettiği için büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Küçükaydın, “Büyük bir emek ile kurduğumuz GAZETE TUTANAK’ı, emin ellere teslim etmekten dolayı mutluyum” diye konuştu.

 

“BAŞARIYI ARTIRACAĞIZ”

 

Devir teslim sözleşmesinin imzalamasının ardından kısa bir açıklama yapan yeni yayın yönetmenimiz Ulaşan, “ Gazete TUTANAK, Başiskele’de faaliyetlerini başarıyla sürdüren bir gazete. Ben ve arkadaşlarım, bu başarıyı daha da artırmak için çalışacağız. Genç ve alanında uzman arkadaşlarla yola çıkıyoruz. Kentimizin değerleriyle güçlü ve iddialı bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Eminim Başiskeleliler, ilçenin tek gazetesi olan TUTANAK’a desteğini sürdürecektir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu suyla Başiskele Sağlık Turiziminin merkezi olacak

Bu suyla Başiskele Sağlık Turiziminin merkezi olacak

 

Gazete Tutanak | Başiskele Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
POROMOSYON  TUTANAK
aile konak hastanesi
göçmen börekcisi
sönmez sigorta
özel çagdaş otomotiv