SEBİL AVM
nahar 1
yavuz inşaat
ibrahim oglu işaat
ayka
türaş
urfa bide lahmacun
DEĞİRMEN RESTORAN

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz
alrılift asansör
hasan

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

meyrat makine

Güncel

Başkan Ellibeş'ten ramazan tebriği

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş Ramazan ayının, Ülkemize, Milletimize, Tüm Dünya insanlığına hayırlar, güzellikler getirmesini temenni ediyorum

26 Haziran 2014 Saat: 11:26
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 818 kez okunmuştur

Başkan Ellibeş'ten ramazan tebriği
Başkan Ellibeş'ten ramazan tebriği

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Ramazan ayının başlaması dolayısıyla bir açıklamada bulunarak, Ramazan ayı milletçe birbirine bağlılığın güçlendiği, iyilik, paylaşma ve yardımlaşma duygularının canlandığı bereketli bir aydır. Türk Milleti  olarak Mübarek Ramazan ayında yapacağımız yardım ve desteklerle birbirine etle tırnak kadar yakın, sıkılmış bir yumruk gibi sımsıkı bağlarla birbirine bağlı bir millet olduğumuzu bir kez daha görecek ve yaşayacağız dedi.

 

Başkan Ellibeş,Toplumları güçlü kılan en önemli unsur, o toplumun fertlerini aynı duyguda buluşturan, aynı millete aidiyette birleştiren ortak duygular ve değerlerdir. Şükürler olsun ki bizim birlik beraberliğimizi, birbirimize sevgi, saygı ve bağlılığımızı tazelememize vesile olan böyle pek çok güzel günlerimiz, dini ve milli bayramlarımız var.

 

Ramazan ayı boyunca hep bu duygu birliğini müşahede edeceğiz. Yediden yetmişe, küçükten büyüğe, kadından erkeğe hepimiz, birbirinin derdine derman olmanın, yarasına merhem olmanın, dost olmanın, kardeş olmanın, komşu ve arkadaş olmanın sıcaklığını kalplerimizde hissedeceğiz. Bir kere daha fark edeceğiz ki biz birbirine etle tırnak kadar yakın, sıkılmış bir yumruk gibi sımsıkı bağlarla birbirine bağlı bir milletiz. Hepimizin sofrasını aynı nimetler bereketlendiriyor, hepimizin dudaklarından aynı dualar dökülüyor, birimizin ocağına düşen ateş hepimizin yüreğini yakıyor.

 

Ramazan ayı coşkusunun, heyecanı ve mutluluğu da her insanımızı sarsın, acısı olan, derdi olan gönüller de bu mübarek ayda aydınlansın. Bu beklentiyle 11 ayın sultanı olan Ramazan ayının, Ülkemize, Milletimize, Tüm Dünya insanlığına hayırlar, güzellikler getirmesini temenni ediyorum dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu suyla Başiskele Sağlık Turiziminin merkezi olacak

Bu suyla Başiskele Sağlık Turiziminin merkezi olacak

 

Gazete Tutanak | Başiskele Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
POROMOSYON  TUTANAK
aile konak hastanesi
göçmen börekcisi
sönmez sigorta
özel çagdaş otomotiv