SEBİL AVM
nahar 1
yavuz inşaat
ibrahim oglu işaat
ayka
türaş
urfa bide lahmacun
DEĞİRMEN RESTORAN

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz
alrılift asansör
hasan

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

meyrat makine

Güncel

Başiskele Ziraat 1 yaşında

Ziraat Bankası Sakarya Bölge Yöneticiliği’ne bağlı, ilçenin ilk bankası Ziraat Bankası Başiskele şubesi birinci yılını şube müdürleriyle birlikte kutladı

25 Haziran 2014 Saat: 14:47
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 2.353 kez okunmuştur

Başiskele Ziraat 1 yaşında
Başiskele Ziraat 1 yaşında

Ziraat Bankası Sakarya Bölge Yöneticiliği’ne bağlı Ziraat Bankası Başiskele Şubesi, ilçenin ilk banka şubesi olarak geçirdiği birinci yılını coşkuyla kutladı. Bankanın birinci yıl kutlama etkinliğine Ziraat Bankası Sakarya Bölge Yöneticisi Yılmaz Altın, Ziraat Bankası Kocaeli Şube Müdürü Murat Sayın, Ziraat Bankası Karamürsel Şube Müdürü Erkan Adıgüzel, Ziraat Bankası Değirmendere Şube Müdürü Funda Gerim, Ziraat Bankası Kocaeli Para Grup Merkezi Müdürü Celalettin Uğraş isimleri de katılarak Başiskele Şube Müdürü Metin Atalar ve ekibini yalnız bırakmadı.

“HİZMETLERİMİZ 1 YILDIR DEVAM EDİYOR”

Tören öncesinde konuşan Ziraat Bankası Başiskele Şube Yöneticisi Metin Atalar, ’24 Haziran 2013 tarihinde Başiskele’de bir ilki gerçekleştirerek, Başiskele’ye ilk banka şubesini açtık.  Hizmetlerimizi bir yıldır sürdürüyoruz. Sübvansiyonlu tarımsal kredi desteği, küçük ve orta işletmelere kredi desteği, bireysel ürün ve hizmetlerle ve mevduat hizmetleriyle faaliyetlerimiz devam ediyor. Bankacılık hizmetleriyle birlikte Ziraat Finans Grubu’na bağlı Ziraat Leasing, Ziraat Sigorta ve Ziraat Emeklilik ürünlerininde pazarlanmasına ve aktivasyonu faaliyetlerini yürütmekteyiz’’ ifadelerini kullandı.

"BAŞİSKELE’DE ATILIMLAR YAPTIK"

Konuşmasının devamında Atalar, ‘’Şubemizde 9 personelimiz var. Firmalara ve kurumların yanı sıra Başiskeleli vatandaşlara krediler vermeye devam ediyoruz. Başiskele’nin gelişmesinde finansal oyuncusu yoktu. Bu anlamda Ziraat Bankası ilk banka şubesi olarak bölgenin finansal gelişimini destekleme amaçlı bir atılım yapmış oldu. İlçe kurumlarının finansal işlemlerinin şubemiz aracılığıyla yapılması sağlanarak, kurumların yerinde hizmet alması sağlanmış, gereksiz emek ve zaman kaybı önlenmiştir. Müşteri odaklı, seviyeli, koruyucu, destekleyici, geliştirici bankacılık anlayışı içinde hizmetlerimize 150 yıllık bankacılık kültür ve deneyimimizle devam edeceğiz’’ dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Pasta kesimi ve toplu fotoğraf çekiminin yapıldığı etkinliğin ardından söz alan etkinliğine Ziraat Bankası Sakarya Bölge Yöneticisi Yılmaz Altın ise Başiskele şubesinde bankacılığa dair bütün hizmetlerin yapıldığını belirterek, “Burada geçirdiğimiz bir yıldan son derece memnun kaldık. Başiskeleli vatandaşlarımızın ayağına gelerek, onlara bankacılık konusunda kolaylık sağlamak istiyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek. Sakarya Şubesi olarak diğer 45 şubemize gösterdiğimiz özen ve liyakati, Başiskele Şubesi’nde de gösteriyoruz, göstermeye de devam edeceğiz” diye kaydetti.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu suyla Başiskele Sağlık Turiziminin merkezi olacak

Bu suyla Başiskele Sağlık Turiziminin merkezi olacak

 

Gazete Tutanak | Başiskele Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
POROMOSYON  TUTANAK
aile konak hastanesi
göçmen börekcisi
sönmez sigorta
özel çagdaş otomotiv